BŘEZEN 2016

4.3.2016 THE VINTAGE CARAVAN (ISL), DEAD LORD (DNK),         TIEBREAKER (NOR)

TVOC

START 20 00

info zde

 

 

 

5.3.2016 AC/CZ  + Nevím ... DO PEKEL TOUR 2016

acdc

START 20 00

info zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.3.2016 DOGA + ALKEHOL

doga

START 20 00

PŘEDPRODEJ zde

info zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.3.2016 ORANSSI PAZUZU/FIN/....Suomi Weird Spring

metalgate

START 20 00
DOORS 19 00

info zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.3.2016 DON AIREY 

airey_2016_praha (2)

Vstupné 550,-Kč

 Člen veleslavných hardrockerů Deep Purple DON AIREY přijede v březnu do České republiky koncertovat  se svým hvězdným doprovodným bandem! Koncertní zastávka  párplovského  klávesáka v Praze proběhne dne 13.3.2016 v klubu Nová Chmelnice. Koncertní setlist bude obsahovat největší hity od kapel kde Airey v minulosti působil (Rainbow,Ozzy Osbourne,Whitesnake...), písně od Aireyho současné kapely Deep Purple i skladby ze solových desek včetně posledníhostudiového alba s názvem Keyed Up.

Doprovodný band, který bude Dona Aireyho doprovázet na jarním evropském turné je sestavou ostřílených muzikantů s pozoruhodnou hudební historií:
Carl Sentence –- vocals (Nazareth, Krokus, Geezer Butler Project)
Darrin Mooney –- drums (Gary Moore, Primal Scream)
Simon McBride –- guitars (Sweet Savage)
Lawrence Cottle –- bass (Sting, Cher, Black Sabbath, Eric Clapton)

Don Airey se narodil 21.6.1948 v Sunderlandu. Tento typický britský gentleman každým coulem začal svou profesionální hudební kariéru v Londýně v roce 1974 v kapele legendárního bubeníka Cozy Powela.
Historie světového hardrocku je plná zvučných jmen kytaristů,basistů či bubeníků,ale pouze tři klávesáci patří do absolutní extratřídy instrumentalistů tohoto žánru. Jsou to Ken Hensley, Jon Lord a Don Airey. Slovutný producent Bob Ezrin(produkoval poslední párplovské album No What?!) dokonce hovoří o Aireym jako o nejgeniálnějším klávesákovi současné světové hudební scény!

         Zatímco kariéry Hensleyho a Lorda jsou svázány silnou pupeční šnůrou s jejich jedinou zásádní životní kapelou (Uriah Heep resp. Deep Purple), hudební kariéra Dona Aireyho zanechala svou výraznou stopu doslova v každé kapitole dějin nejvyšších pater britského hardrocku. Dona Aireyho chtěli do kapely či do studia doslova všichni a na jeho angažmá se stávaly dlouhé fronty! S hozeným lanem ale uspěla jen ta největší rocková esa. Airey od sedmdesátých působil m.j. v kapelách Colosseum,Rainbow,Gary Moore,MSG,Ozzy Osbourne,ve studiu pak natáčel desky např. s Whitesnake, UFO, Judas Priest, Phenomena, Brian May... Logickou volbou bylo pak povolání Dona Aireyho k nejslavnější hardrockové mašině všech dob, ke kapele Deep Purple. V r

         Slavného klávesistu známého hlavně z velkých arén a stadionů si v březnu mohou jeho příznivci vychutnat tentokrát nablízko v příjemném klubovém prostředí!oce 2002 od párplů odchází ikonický varhaník Jon Lord do rockového důchodu a jedinou adekvátní náhradou se může stát jen Don Airey! Stává se ihned plnohodnotným členem Purple a své kvality již deset let potvrzuje při studiové práci i při pověstných živých párplovských koncertech.

Info, vstupenky-ag.Ozzy&potkan:tel.603 531 943, email:ozzyapotkan@seznam.cz,www.ozzyapotkan.cz
Předprodej vstupenek též v sítích
www.ticketpro.cz,www.ticketstream.cz,www.ticket-art.cz a www.ticketportal.cz, www.eventim.cz
Související odkazy: www.novachmelnice.cz, www.donairey.com

 

18-19.3.2016 ŽIŽKOVSKÁ NOC

ZN

info zde

 

 

 

 

22.3.2016 N2N PARTY

 

23.3.2016 ROYAL HUNT /DK/ support REDSCOOL

RH_Promo tour-2 '16

START 20 00

DOOR 19 00

VSTUP 400,--pouze na míste před koncertem

info zde

 

 

 

 

31.3.2016  MANEGARM,SKYFORGER,EREB ALTOR

STARHorthT  20 00

info zde