KVĚTEN 2016

16.5.2016 CIRCLE II CIRCLE/USA/

 ctoc Reign Of Darkness Europe Tour 2016

  16.5. 2016 PRAHA- Nová Chmelnice, Koněvova 219

  Vstupné 550,-Kč

 Božský hlas božských Savatage je tu zpět! Zak Stevens a jeho band CIRCLE II CIRCLE zahrají v Praze v rámci květnového Reign Of Darkness  Europe Tour.Zak Stevens byl  8 let(1992-2000) frontmanem slavných Savatage - bezesporu té nejvýznamější kapely progresivní odnože power metalu. Se Savatage  Zak natočil a ozdobil svým hlasem čtyři studiové desky a zažil nejslavnější éru jejich kariéry. Alba z let devadesátých - ,,Edge Of Thorns"(1993) ,,Handful Of Rain"(1994) ,,The Wake Of Magelan"(1995) a ,,Dead Winter Dead"(1997)  představují opravdové milníky svého žánru! Zakův vysoký a expresivní hlasový rozsah i nesmírná hlasová energie pak garantovala nezapomenutelná a strhující živá vystoupení Savatage. Rockoví pamětníci si jistě  vybaví i historicky jediný český koncert Savatage v roce 1997 v Praze.Na začátku nového milénia Stevens ze Savatage odchází a kapela záhy utlumí svou kariéru, resp. transformuje se do projektu Trans Siberian Orchestra.  Po dvouletém odpočinku pak Stevens koncem roku startuje svůj comeback do hudebního showbyznysu, podporován jeho hudební rodinou Savatage. Zakládá kapelu s názvem CIRCLE II CIRCLE  a bývalí spoluhráči Oliva a Caffery společně píší skladby pro debutové album s názvem ,,Watching The Silence''(2003). Debut se následně setká s velkým úspěchem po celé hardrockové a heavymetalové planetě jak u fanoušků, tak i u kritiky. Stejně skvělé recenze má i následné album ,,The Middle Of Nowhere"(2005). Třetí studiové album ,,Burden Of Truth"(2006) je svým zaměřením koncepční, inspirované knihami ,,Davinciho kod"a ,,Svatý krvavý grál".
      CIRCLE II CIRCLE se v dalších letech stávají důstojným pokračovatelem hudební linie a odkazu Savatage. Vydávají další skvělé desky - ,, Delusions Of Grandeur"(2008),,Consequence Of Power"(2010),,Seasons Will Fall"(2013) a lonskou novinku ,,Reign Of Darkness". Kapela hojně koncertuje a vystupuje i na těch největších a nejprestižnějších festivalech typu Wacken Open Air. 
      Koncerty letošního turné CIRCLE II CIRCLE budou mít vyvážený setlist, obsahující materiál od Savatage i nejlepší písně z dosavadních sedmi vydaných alb CIRCLE II CIRCLE s důrazem na poslední album ,,Reign Of Darkness".

Současná sestava CIRCLE II CIRCLE:
Zak Stevens (Savatage) – Vocals
Mitch Stewart – Bass/Vocals
Bill Hudson – Guitars/Vocals
Christian Wentz – Guitars/Vocals
Henning Wanner  – Keyboards/Vocals
Marcelo Moreira  – Drums

 

Info, vstupenky-ag.Ozzy&potkan:tel.603 531 943,email:ozzyapotkan@seznam.cz,www.ozzyapotkan.cz
Předprodej vstupenek též v sítích:
www.ticketpro.cz,www.ticketstream.cz,www.ticket-art.cz a www.ticketportal.czwww.eventim.cz


Související odkazy: www.novachmelnice.cz ,  www.circle2circle.net

 

18.5.2016 BLAZE BAYLEY   support  Katr,MetalCraft

START 20 00

PŘEDPRODEJ ZDE

blaze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.5.2016 VULCANO  support Kryptor,Tyranyzer

vulcano

start 19 00

info zde