LISTOPAD 2016

4.11.2016 OBSCURA,REVOCATION,

BEYOND CREATION,RIVERS OF NIHIL

Obscura_Praha_5RhgkXA

info zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.11.2016 THE BREW /UK

 

brew

Pondělí 7. Listopadu, 20:00 Nová Chmelnice   THE BREW (UK) Anglické power rockové trio, hrdě se hlásící k odkazu Jimiho Hendrixe, Led Zeppelin a The Who, uvádí své nové album „Shake The Tree“.

Support: PRISTINE Norská heavy blues rocková kapela v čele s charismatickou Heidi Solheim. MARIUS TILLY Německý kytarista a zpěvák, který se do postmoderního blues rocku snaží propašovat i prvky alternativy.

Více informací zde

Vstupenky v síti TICKETSTREAM

 

 

 

 

 

 

10.11.2016  ORPHANED LAND,

VOODOO KUNG FU,IMPERIAL AGE,CRISALIDA

ORPHANED_Tourposter_2016

info zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.11.2016 KISSIN’ DYNAMITE,MAXXWELL

KISSIN’ DYNAMITE chystají nové album a vyráží na turné – těšte se na pražský koncert!
KISSING
Velká naděje německé hard'n'heavy scény v současné intenzivně pracuje na novém albu. Poslední album »Megalomania« sklidilo velký úspěch a na nové se můžeme těšit již v průběhu léta. Navzdory skutečnosti, že jsou všichni členové ve věku okolo dvaceti let, jejich kariéra trvá bez mála deset let a díky tomu se řadí mezi nejmladší rockmetalovou kapelu s mezinárodními úspěchy. Tento rok vyráží k příležitosti vydání nového alba na turné se zastávkami v rodném Německu, Švýcarsku, Rakousku, Ukrajině a České republice!
Těšte se na jediné představení novinkové desky u nás a to 11. listopadu v klubu Nová Chmelnice v Praze. Tak buďte u toho, čeká na vás vzrušující a energická show! Kluci to s vámi pořádně rozjedou! Jinak se v tomto roce pochopitelně můžete setkat i na vizovickém Masters of Rock!
Předkapelou pražského koncertu KISSIN' DYNAMITE bude švýcarská formace MAXXWELL hrající velice povedený hard rock. Svým stylem se blíží typickému americkému hardrocku ve stylu Alter Bridge. Tak nezapomeňte přijít včas!
Vstupenky si zakupte na www.mastersofrock.cz a v předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt. A pozor! Zaváděcí cena 550 Kč je platná pouze do 1. září!

 

 

 

 

16.11.2016 Sirenia, TÝR, Unleash The Archers, Xaon & Relicseed

SIRENIA

V roli headlinera vystoupí norská symfo- gothic rock/metalová senzace SIRENIA za doprovodu vskutku skvělých supportů. Po třech letech se u nás v Praze opět ukáží TÝR z Faerských ostrovů společně s asi momentálně nejrychleji rostoucí speed/power metalovou kapelou UNLEASH THE ARCHERS. První dva sloty jsou rozdány mezi švýcarské melodic metalové XAON a lotyšské metalisty RELICSEED.

Uznejte sami, není to zajímavá sestava ?

Lístky si můžete zakoupit přes portál goout.cz za předprodejní cenu 520,-. Na místě bude pak cena 590,-

 

 

 

 

 

 

 

19.11.2016 Girlschool (UK), Roxor, Iras

NEJSLAVNĚJŠÍ ŽENSKÁ HEAVY ROCKOVÁ KAPELA SE VRACÍ NA JEDINÉ VYSTOUPENÍ DO ČR!

Není moc kapGIRLel, které se udrží na výsluní showbusinessu 40 let, natož pak, aby to byla kapela čistě dívčí. Kvarteto GIRLSCHOOL to dokázalo, přičemž bylo zařazeno do Guinessovy knihy rekordů jako nejdéle fungující ženská kapela. A není to jen tak nějaké živoření na pokraji zájmu, nýbrž dámy tlačí svou rock´n´rollovou mašinu plnou parou vpřed s neúnavnou energií mladých holek.
Poprvé se u nás na samostatném vystoupení ukázaly, na stejném místě, na jaře minulého roku a celý koncert byl jeden velký kotel plný fantastické pozitivní energie.
Skupina byla založena v Londýně v roce 1976 kytaristkou Kim McAuliffe a baskytaristou Enid Williams, nejprve pod názvem Painted Lady, aby se záhy přejmenovaly na názvem, který už jim zůstal. Po počátečním personálním hledání se na bubenickou stoličku o dva roky později definitivně usazuje Denise Dufort a druhou kytaru obsadí Kelly Johnson. Po vydání 1. singlu „Take It All Away“, okamžitě zaujmou management skupiny Motörhead a vyráží s nimi jako předkapela na jejich slavné turné „Overkill“.V roce 1980 vychází debutové album „Demolition“ a hned v dalším roce veleúspěšný titul „Hit & Run“.
Nemá smysl popisovat celou čtyřicetiletou kariéru – jsou jich plné hudební encyklopedie. Za „dívčí školou“ najdeme řadu skvělých alb a tisíce odehraných koncertů po celém světě. Zbývá doplnit, že kromě tří původních členek McAuliffe, Williams a Dufort přijede i druhá kytaristka Jackie Chambers, která v kapele působí od začátku nového milénia.
Celý tento oldschoolový heavy večírek otevřou : domácí hardrocková klasika ROXOR a nečekaně „probuzená bestie“ a český rockový reunion nového milénia (nebojím se silných slov) – skupina IRAS.
Vstupenky v síti Ticketpro za předprodejní cenu 450,- CZK.

 

 

 

26.11.2016 TRAKTOR  ARTEFUCKT TOUR  + host  The Pant

trfb

ARTEFUCKT TOUR 2016 !!!!
Kapela TRAKTOR vyjíždi na podzimní turne,které se ponese v duchu nově vydaného CD s názvem ARTEFUCKT.Turné obsahuje 23 zastávek napříč celou ČR a fanoušci se mohou těšit na téměř 2 hodinovou show,kterou bude doprovázet spousta vizuálních efektů.Jako support band se představí skupina THE PANT

Předprodej v síti TICKETSTREAM