ŘÍJEN 2016

7.10.2016 SERIOUS BLACK

SERIOUS

Melodický metal od SERIOUS BLACK zazní na podzim v Praze – MIRRORWORLD TOUR 2016!
Vyznavači melodického power metalu ve stylu Masterplan a Avantasia těšte se! Na podzim vás čeká koncert skvělých SERIOUS BLACK! Po úspěšném debutovém albu začala tato banda pracovat na novém mistrovském díle jehož nahrávání probíhá ve čtyřech zemích! Neuvěřitelná souhra této kapely se odehrává mezi členy z Ameriky, Německa, Řecka a České republiky.
Očekávejte exkluzivní představení nového, perfektně melodicky vyladěného alba! Koncert se uskuteční 7. října v pražském klubu Nová Chmelnice. Speciálními hosty budou SINBREED a HAMMERSCHMITT!
Poslechněte si song „High And Low“ z prvního alba a nalaďte se na živé vystoupení…
https://youtu.be/hcuoyGMrRuk
Vstupenky za cenu 590 Kč platnou do 31. srpna si zakupte nawww.mastersofrock.cz a v předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt. Novinky sledujte na Facebooku www.facebook.com/MastersofRock.cz nebo na webu www.mastersofrock.cz.

 

 

13.10.2016 CHRISTIAN DEATH,Whispers in the Shadow

whisp

Po 22 letech vrátíme České republice největší z největších jmen deathrockové scény. A jako bonus uslyšíte 13. 10. v Nové Chmelnici uhrančivé gothicrockové okultisty z Vídně.
Christian Death právem patří mezi jeden z nejzásadnějších hudebních pilířů celé gotické scény. Jejich jméno dodnes zdobí bundy, křiváky i kalhoty fanoušků deathrocků a temné hudby obecně. Význam, který kalifornská smečka, založená roku 1979 Rozzem Williamsem, měla na gotiku, zkratka nelze přecenit.
Věrozvěsti deathrocku definovali hranice žánru na ikonických deskách "Only Theatre of Pain" a "Catastrophe Ballet", a pokračovali v tom i poté, co Rozz Williams kapelu opustil a otěže převzal Valor Kand. Pod jeho vedením vznikla řada dalších alb, která v gotických přehrávačích rotují dodnes. Stejně tak se černokněžník Valor, bakchantka Maitri a bijec Jason Frantz jednou za čas materializují i na koncertních pódiích. A dobrou zprávou je, že k tomu dojde i 13. 10. v pražském klubu Nová Chmelnice – přesně 24 let a 8 dní od jejich kultovní české premiéry v pražském Bunkru.
A večer to bude pamětihodný i díky účasti dalšího velkého jména scény. Opět se k nám totiž vrátí Whispers in The Shadow, kteří během tří českých zastávek okouzlili snad všechny milovníky gotického rocku, Ze starobylé sestry Prahy, Vídně, přijedou pánové tentokrát oslavit dvacet let své existence. Těšit se tak můžeme na kompletní průřez jejich košatou diskografií – od prvotin "Laudanum" a "November", silně ovlivněných odkazem The Cure, až k současnému strhujícímu tetraptychu alb, inspirovanému alchymickým Velkým dílem, ve kterém se ryzí gothic rock mísí s výpravnými okultními motivy.
Takovou death/gothicrockovou událost si zkrátka žádný příznivce gotiky nemůže nechat ujít. Takže na viděnou ve čtvrtek 13. října v Nové Chmelnici!
Lístky seženete za 350 Kč v předprodeji, který spustíme co nejdříve, a 450 Kč na místě.

 

18.10.2016 ENSLAVED, NE OBLIVISCARIS, OCEANSSLUMBEREnslaved_European_tour_2016

info zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.10.2016 ENTER THE SPHERE  Křest EP InerSphere  

enter the

info zde   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.10.2016 DARK FUNERAL,KRISIUN.DESERTED FEAR  

DARK Finfo zde         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.10.2016 SKINNY MOLLY,Pumpa - koncert pro OZZYHO

SKINNY
Pozor!!! Vstupenky budou pouze na místě před koncertem.Rezervace můžete posílat na email info@novachmelnice.cz Stačí,když uvedete pouze jméno a počet lístků.Díky.