ZÁŘÍ 2016

10.9.2016  Anaal Nathrakh,Morkhimmel,Demimonde,Attack Of Rage

PRCHAL

START 19 00
VSTUP 320/350

info zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.9.2016 LUCIFER'S FRIEND (D/UK)Zobrazování obrázku lucifers_friend_praha09_16.jpg   ZRUŠENO !!!!!!!

23.9. VSTUP : 590,-

LUCIFER'S FRIEND živě, to je splněný sen  českých klasikrockových fajnšmekrů, ctitelů dřevního hardrocku i hledačů pozapomenutých rockových pokladů!  Kapela ze sedmdesátých let je opět na scéně v plné síle. Velmi úspěšné bylo jejich nedávné vystoupení na prestižním evropském festu Sweden Rock. Koncertní comeback je doprovázen i studiovou prací. LUCIFER'S FRIEND vdávají v dubnu 2015 výtečné  album Awakening a další zatím bezejmenné studiové album je v plánu k vydání pro letošní rok!         V aktuální sestavě jsou na klíčových postech tři původní členové a zakladatelé kapely v roce 1970. Zpěvák John Lawton je stále v excelentní hlasové formě, na kytaru hraje  Peter Hesslein a na basu Dieter Horns. Sestavu doplnují mladší členové -  klávesista Jogi Wichmann a bubeník Stephan Eggert.
          LUCIFER'S FRIEND jsou v Česku známi širší rockové veřejnosti hlavně jako ta kapela, která pro slavné Uriah Heep ,,vychovala" zpěváka Johna Lawtona. Bylo by ovšem velkou chybou, vnímat tuhle zajímavou kapelu pouze skrze tento jediný aspekt. Lucifers natočili v zásadním období své kariéry v letech 1970 - 1976 pět studiových alb plných nápadité a osobité hudby.
Hardrockové pojetí skladeb se prolínalo s výlety do progresivního rocku, Lucifers si potrpěly i na propracované a košaté aranže. LUCIFER'S FRIEND byli kapelou, kterou vykrádali i nepoměrně slavnější Led Zeppelin (causa skladeb Ride The Sky vs Immigrant Song).
         Kultovní hardrockeři LUCIFER'S FRIEND zahrají letos v září poprvé v historii v České republice!

 Info a vstupenky - ag.Ozzy a potkan-tel.603 531 943,

e-mail:ozzyapotkan@seznam.cz, www.ozzyapotkan.cz

Předprodej vstupenek též v sítích www.ticketpro.cz, www.ticketstream.cz, www.ticket-art.cz a www.ticketportal.cz, www.eventim.cz

 

 

24.9.2016  Ordo Rosarius Equilibrio, Der Blaue Reiter, The Devil and the Universe a Sophia

 

24.9.START 19 00

info zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.9.2016  EQUILIBRIUM, Heidevolk, Nothgard, Finsterforst 

25.9.

Německá epicmetalová pětice EQUILIBRIUM chystá své páté studiové album. Svým paganským fanouškům jej plánuje představit na podzimním evropském turné! Kytarista, skladatel, textař a mozek kapely René Berthiaume strávil téměř dva roky práce na nadcházející desce, která ponese jméno »Armageddon«. Živelný koncert EQUILIBRIUM se uskuteční 25. září v pražském klubu Nová Chmelnice, tešte se také na zajímavé hosty!Spolu s EQUILIBRIUM přijedou další tři kapely! Prvním doprovodem turné je holandská špička pagan a folk metalu HEIDEVOLK, která přiveze své poslední album »Velua«. Jejich těžké kytary a burácející bicí vám rozpumpují krev v žilách!

A to není vše! Dvojnásobnou podporou večera se stanou NOTHGARD a FINSTERFORST. Tak nezapomeňte, 25. září se v pražském klubu Nová Chmelnice koná skvělý paganský večírek!
Vstupenky si zakupte za zaváděcí cenu 590 Kč platnou do 31.8. nawww.mastersofrock.cz a v předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

 

28.9.2016 KILL, MORTE INCANDESCENTE

kill

START 19 30

plakat-chmelnice_20160928[708313]