DUBEN 2017

9.4.2017 SHTURCITE + FONDACIATA

ivan

START 19:30                                                                                                          

Společný koncert těchto dvou legendárních kapel, který nabízí to nejlepší z bulharské rockové hudby za posledních padesát let, nelze nazvat jinak než hudební událostí roku.

 Shturcite  – nejznámější bulharská kapela všech dob slaví letos 50 let od svého založení a právě se vydala po Evropě na své poslední, rozlučkové turné. Původní členy kapely Kirila Maričkova, Valdyho Toteva a Georgi Markova doplní kytaristé Ivan Lečev (FSB) a Slavčo Nikolov (BTR) a během koncertů zazní nesmrtelné hity kapely jako jsou XX vek, Dve sledi, Srešta, Kletva, Svatben den nebo Vkusat na vremeto. Během večera se současná rocková energie bude mísit s historií, nostalgií a špičkovým muzikantstvím a určitě dojde i na vzpomínku na zesnulého kytaristu Shturcite – Petra Gjuzeleva. Shturcite jsou živoucí legendou a jejich poslední turné a koncert v Praze slibují důstojnou tečku za pozoruhodnou padesátiletou kariérou.

Fondaciata  – první bulharská super kapela, která existuje od roku 2013  je sestavená z členů skupin FSB, BTR, Shturcite, Te, Doni a Momčil a v posledních letech je tou největší senzací na hudební scéně v Bulharsku. Fondaciata hrají v sestavě: Ivan Lečev, Doni, Kiril Maričkov, Slavčo Nikolov a Venko Poromanski a absolvovali už několik turné v USA, Kanadě, Izraeli, Austrálii, Novém Zélandu, Anglii, Holandsku, Německu, Španělsku a Rakousku.  Fondaciata má ve svém repertoáru skladby jako Sled10 godini, Niama vrastane nazad, Malkia princ, Valšeben cviat, Spasenie a několik z věčných hitů Georgi Minčeva.

Vstupenky na tento koncert, který se již nikdy nebude opakovat, lze zakoupit v předprodeji za 550 Kč na telefonu 733 654 408 nebo v síti Ticketstream – www.ticketstream.cz.

                                                                                                                                                    

 8.4.2017  SELFISH MURPHY

sm1

START 20 00

info zde

Předprodej TICKETSTREAM od 6.3.2017

The band was formed in 2011 in Transylvania, Sf.Gheorghe and we chose a music style that cheers up the public.
Celtic music has become more and more popular lately, therefore we would like to endear it with our public as well as to rise up the spirits of Irish pubs with our performances.
As bands like Flogging Molly, Dropkick Murphys, Fiddlers Green had exerted a great influence on us, we made our repertory so as to give a more modern and rock steady interpretation to the classical style of music.

 

12.4.2017  IN HEARTS WAKE (AUS) + Sunset Trail + Sights

START 19 30

unnamedSTART 19:30

předprodej zde

Jedna z nejvýraznějších australských metalcorových kapel se po dvou letech vrací do České republiky! Po úspěšných deskách „Earthwalker“ a „Skydancer“ a beznadějně vyprodaném pražském koncertu v roce 2015, se In Hearts Wake vydávají na další evropské turné, které kromě zastávek na Impericon Festivalech, nemine ani Prahu – konkrétně 12. dubna, kdy Australané zavítají do klubu Nová Chmelnice. Jako support se představí domácí formace Sunset Trail a Sights.