O NÁS

Hudební klub na Chmelnici jehož historie sahá do počátku 70tých let, byl v roce 2012 plně rekonstruován. Po velmi populárním Junior klubu a následných music a discobarech jsme vystřídali metalové uskupení EXIT. Od 21. 3. 2012 Hudební klub Nová Chmelnice znovu zahájil svou činnost. Provozování a zajištění programu se ujala skupina přátel.  Založené občanské sdružení Nová Chmelnice dalo klubu až dodnes užívaný název. Program byl od počátku velmi různorodý.

 

Tolik k historii Nové Chmelnice; v současné době klub provozuje Libor Kratochvíl (ve spolupráci se sdružením Nová Chmelnice) a kromě hudební koncertové produkce pořádáme party, firemní večírky a školení, konference, vlastní vzdělávací akce (English Club), divadlo, taneční lekce nebo seriálové a spolkové srazy či burzy.

 

Pro pohodlí a osvěžení nabízíme kromě prostorného zázemí dva stylové bary, 2 velkoplošná plátna, obří plazmovou televizi nebo třeba stolní fotbálek. Samozřejmostí je připojení na Wi-fi zdarma a příjemná obsluha.

 

Od března spouštíme denní provoz  malé scény klubu :  Hudební kavárna a pivnice a bar s možností interaktivního hudebního baru

 

Nabízíme plně vybavený prostor pro vaše akce: Koncerty, večírky, školení, spolková setkání.

Pro školy, školení a spolky či sportovní svazy možnosti výrazné slevy.

Stránky ve výstavbě.