Duben 2015

ČT 2.4.2015

DOGA + KOMUNÁL

letak_chmelnice_final

vstup 200/250

start 20 00

predprodej TICKETSTREAM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PÁ 3.4.2015

GIRLSCHOOL/UK/ support The Agony

GS

NEJSLAVNĚJŠÍ ŽENSKÁ HARDROCKOVÁ KAPELA SVĚTA POPRVÉ V PRAZE!
Ač je to s podivem, tak teprve potřetí za svou kariéru zavítá nejslavnější a nejdéle fungující, ženská rocková kapela na světě, do České republiky. Navíc to bude jejich vůbec první vystoupení v hlavním městě a zároveň první klubový koncert. Sice zde odehrály v minulosti již dva skvělé koncerty v letech 2008 a 2013 - obě však byly součástí festivalu.Heavy rock říznutý z jedné strany punkem a z druhé metalem, 36 let na scéně, 12 studiových alb a třinácté na cestě - to jsou britské GIRLSCHOOL. Kapelní životopis je plný slavných jmen, se kterými GIRLSCHOOL absolvovaly dlouhá turné anebo spolupracovaly na nahrávkách, proslavily se ale zejména díky MOTÖRHEAD, když si Lemmy GIRLSCHOOL vytipoval jako předkapelu na turné Overkill už v roce 1979. Ukázalo se, že právě Motorheadbangers jsou pro tehdy ještě vpravdě Dívčí školu tím pravým publikem.Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, legendární druhá studiovka "Hit And Run" se v Kanadě dokonce pozlatila a dostala se třeba i do tehdejšího Československa, kde potají kolovala mezi tuzemskými rockovými fanoušky. GIRLSCHOOL mezitím neúnavně nahrávaly a koncertovaly, ať už v pozici headlinerek pátečního večera festivalu v Readingu 1981 nebo turné s IRON MAIDEN, BLACK SABBATH, SCORPIONS, RUSH, SAXON a mnoha dalšími.

Navzdory častým změnám na postech sólové kytary a basy se kapela nikdy neodebrala na odpočinek a od roku 2000 hraje stále ve stejné sestavě, složené ze tří původních členek KIM McAULIFFE (kytara/zpěv), DENISE DUFORT (bicí) a ENID WILLIAMS (basa/zpěv), které doplňuje sólová kytaristka JACKIE CHAMBERS. Právě tato čtveřice vejde v lednu 2015 do studia, aby nahrála své třinácté řadové album, které bude produkovat známý Chris Tsangarides (spolupracoval mimo jiné na albech Judas Priest, Gary Moora, Thin Lizzy, Yngwie Malmsteena nebo třeba Depeche Mode).

Večer plný heavy rocku a estrogenu odstartuje mladší generace "Demolition Girls", kterými jsou THE AGONY. Téměř dva roky fungující pražská parta, z velké části ovlivněná a inspirovaná právě GIRLSCHOOL (ovšem s vlastním "ksichtem"), má na kontě debutové EP "Loud And Furious", singl "Give It To Me" a několik vydařených videoklipů, stejně jako nedávné turné s kapelou známého bubeníka Mika Terrany. Rok 2015 bude pro THE AGONY znamenat první album, koncerty v zahraničí, a také premiéru na hlavním pódiu fesivalu Masters Of Rock.
Vstupenky za zvýhodněnou, řekněme třeba "vánoční" cenu,která ovšem platí až do konce roku -399,-CZK jsou již k dispozici v prodejních sítích Ticketpro, Eventim a všech sázkových kancelářích Tipsport. Brzy se objeví i v síti Ticketstream.
Více informací na stránkách: www.girlschool.co.ukwww.theagony.cz awww.novachmelnice.cz

 

 

 ÚT 14.4.2015

METALOVÉ SRDCE PRO PATRIKA

ms ms1

Projekt,,Metalové srdce Patrikovi,,podpoří jako jedni z prvních oblíbená rocková kapela Second Chance s Veronikou Fialovou,která okouzluje svým příjemným vystupováním.Na našem projektu se podílí i skvělá kapela Terrapie Miro Smajdy se svým novým CD,dále pak U.K.B.rock Praha..Překvapením pro návštěvníky bude VIP záštita....Něco o našem projektu: Během roku budeme pořádat benefiční koncerty  pro naše české, autismem postižené děti,na které se tak trochu zapomíná ,žijí mezi námi  a s námi.Nyní pomůžeme 9letému Patrikovi ,který nás na malou chvíli navštíví .CHceme autistické děti zviditelnit  a hlavně jim pomoci,aby nebyly na posledním místě v našem povědomí.Ulehčit jim alespon něco málo,kdo můžete přijdte vyjádřit svoji podporu a udělat si s námi příjemný večer.....Vstup 120., Kč na místě

 

 

PÁ 24.4.2015 KG MAJÁLES !!!!

unnamedhttps://www.youtube.com/watch?v=Tnj5dA0tQm8

 

 

 

 

 

 

 

ČT 30.4.2015 GPJP FEST 2015

Je tady opět jaro a my vás zveme na tradiční GPJP Fest, který se bude konat ve čtvrtek 30.4.2015 v klubu Nová Chmelnice. (v pátek je státní svátek, nebojte, pěkně se vyspíte)

Těšit se můžete na kapely The ChapelsBoy Without Fear, DuckBucket,Edge the Mt.Make Them Scream. a samozřejmě na karaoke.

Písničky, které by jste chtěli na karaoke přidávejte do tohoto formuláře:https://goo.gl/forms/0tS2Cv3Qfz

O akčním drinku proběhne hlasování na této udáosti.

Lístky budou v předprodeji od středy 18.3.2015 u pořadatelů akce David Urban a Jakub Hruška) za 70kč. Na místě za 90kč.

Těšíme se na vaši návštěvu!

jp