Květen 2015

so16.5.2015 DRAGONFEST !!!!!

POSTER_DRAGONFEST

 

HAGGARD ZPÁTKY V ČESKU A S NOVOU DESKOU

Praha, 5. dubna 2015 – Po úžasném úspěchu kapely HAGGARD na loňském festivalu MADE OF METAL v Hodoníně, kde bylo jejich vystoupení označeno mnohými návštěvníky za nejlepší koncert roku, se tento symfonický orchestr letos vrací zpět do České republiky. Fanoušci se mohou těšit na dvě vystoupení, v Praze (klub Nová Chmelnice) 16.5.2015 a v Ostravě (Garage Club) 17.5.2015, kde tato metalová legenda představí své nové dlouho očekávané album „Grimm“. Doprovod Haggard na tour zvané DRAGONFEST budou dělat dvě skvělé italské kapely SOUND STORM a AEVUM. Návštěvníky čeká také překvapení v podobě dalšího českého hosta! Vstupenky jsou již v prodeji na www.dragonfest.cz.

Haggard loni hostovali na festivalu MADE OF METAL v Hodoníně jako jeden z headlinerů a získali si srdce nejednoho návštěvníka. Když tedy přišla možnost uspořádat pro tuto kapelu také samostatná vystoupení a zprostředkovat tak fanouškům další skvělý zážitek, pořadatelé neváhali a rozhodli se naplánovat zastávky této kapely také v České republice. „Spolupráce s kapelou Haggard byla skvělá a publikum bylo nadšené, nebyl tedy důvod nezařadit Českou republiku do míst, kam se Dragonfest chystá,“ uvádí Lenka Grauová z pořadatelské agentury Growling Lion, která stojí také za festivalem Made of Metal.

Kapela Haggard je po právu nazývána metalovým orchestrem, neboť počet jejích členů se šplhá k číslu 20 a kromě elektrických kytar nebo rázných bicích se dočkáte také živě hrajících hudebníků s klasickými nástroji. Ve zpěvu se kombinuje metalový growling i jemný ženský zpěv a dílem Haggard je tak potěšen fanoušek pravého metalu i vážné hudby. „Kapela působí na hudební scéně již přes 20 let a jsme rádi, že se kapela rozhodla své nové a dlouho očekávané album „Grimm“ představit také v českých klubech. Haggard se nijak netají sympatiemi k české republice i naší hudební historii, proto věříme, že je fanoušci přivítají s náležitou vřelostí,“ doplňuje s úsměvem Grauová.

Návštěvníci se tak mohou těšit na novinky z díla Haggard, na profesionální hudební výkon i skvělou atmosféru. K tour se navíc připojí dvě italské kapely – SOUND STORM a AEVUM, které budou pro mnohé jistě milým překvapením. „Zatímco v ČR zaznamenáváme poměrně rychlý nárůst popularity severských kapel, skupiny z jižních zemí (Itálie, Řecko, Španělsko) jsou často pro fanoušky překvapivými novinkami. Snažíme se tedy i na festivalu seznamovat naše návštěvníky s vystupujícími z těchto zemí a i nyní vítáme příležitost představit nové vycházející hvězdy Itálie, které se do tohoto stylu skvěle hodí,“ uvádí Grauová. Organizátoři dále slibují také jednoho domácího hosta, který nepochybně skvěle zapadne do programu.

Nenechte si tedy ujít možnost vidět jednoho z metalových matadorů, a to 16.5. v Praze nebo 17.5. v Ostravě! Vstupenky můžete zakoupit již teď přes web dragonfest.cz nebo shop.madeofmetal.cz za skvělou zaváděcí cenu.

Více informací o akci i dalších zastávkách Dragonfestu najdete na www.dragonfest.cz nebo na FB www.facebook.com/dragonfest. Připojit se můžete také k naší události: https://www.facebook.com/events/414935545334562/.

 

 

ČT.28.5.2015 !!! NAROZENINY KAPELY BLACK BULL!!!

bb Víc než jen koncert!

BB slaví 5. narozeniny a spolu s hosty, spřátelenými kapelami a hlavně vámi - fanoušky - se bude slavit!!

Čekejte večer nabitý pozitivní energií a hlavně parádním rock´n´rollem!! Vezměte své přátele a přijďte si sosnout :
BLACK BULL
MERLIN - Dan Horyna
Second Chance
Dead Daniels

Speciální hosté:
Ruda Schweser ( TV REBELMessalina)
Radek Kurc ( Empire -hard rock )