Září 2015

10.9.2015 TAD MOROSE/SWE/ SILENT CALL/SWE/ CZ/LOKOMOTIVA PLANET/CZ/

tad

START 20 00

Vstup 250,-/pouze na místě/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 14.9.2015 BENEFIČNÍ KONCERT PRO CHRTY V NOUZI !!!

pl

Agentura CZECH Artists Management International pořádá ve spolupráci s Möbius o.s. Benefiční koncert pro Chrty v nouzi, který se bude konat 14. 9. 2015 od 19 hodin v Praze.

Záštitu nad koncertem převzali Marta Kubišová a MVDr. Jan Herčík, CSc. s chotí Kateřinou.

Irští greyhoundi potřebují pomoci. Nutně. Víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Každý rok jich tisíce odchází někam, odkud se už nevracejí, a pokud bohové neotevřou oči, bude jich tam odcházet brzy ještě více.

Některým znás právě teď odpočívají ti zachránění šťastlivci doma na pelíšku nebo na gauči. Získali si naše srdce a neumíme si představit, že by to mohlo být jinak. Jejich bráškové a ségry ale bohužel čekají tam na druhé straně.

Dokážeme jim pomoci?

Učinkující:
Tereza Černochová
Blue Effect
Portless
a další

FB funpage: https://www.facebook.com/beneficeprochrtyvnouzi

Web: https://www.koncertprochrty.cz

 

 

 

26.9.2015  ECLIPSE/SWE/  ARMAGEDDONIZE TOUR !!!!   support Reach

ECLIPSE

START 20 00

VSTUP 250,-/pouze na místě/

Kapelu ECLIPSE založil ve Stockholmu v roce 1999 Erik Mårtensson (zpěv / kytara / basa) a Anders Berlín (bicí / klávesy). Spolu s kytaristou Magnus Henriksson dostali nahrávací smlouvu s anglického labelu Z Records.
Debutové album s názvem "The Truth a Litt More" vydali v roce 2001.
Na jejich koncertech jako hosté účinkovali Kee Marcello (ex EUROPE), Mats Olausson (ex-Yngwie Malmsteen) na klávesnicích hrál Anneli Magnusson (Pandora).

V roce 2008 vydali album "Are You Ready to Rock". Erik Martensson se pak věnoval psaní materiálu pro jeho vedlejší projekt WET.

V roce 2012 ECLIPSE vydali album "Bleed & Scream". Titulní skladba byla vydána na singlu, jako příloha hudebního časopisu Sweden Rock Magazine a také se stala prvním oficiálním videem kapely. Album "Bleed & Scream" dosáhl 44 příčku hitparády ve Švédsku.
Kapela chytila druhý dech příchodem bubeníka RobbaN back ze Sabaton a renomovaného koncertního basáka Ulfstedta (JIMI JAMISON, TALISMAN ...). Pozoruhodný je sebevědomý skladatelský přístup zpěváka Erika Mårtensson, který prohlašuje, že skládat se dají dobré, ale i špatné písničky a on si vybral ten první případ. Ve druhé polovině roku 2014 se ECLIPSE zavřeli do studia, aby nahráli své čtvrté album "Armageddonize", do světa se dostal v únoru 2014 a 26. září se k nám dostaví na jeho propagaci i parta jeho tvůrců.
ECLIPSE se představí v české premiéře v pražském klubu Nová Chmelnice s předkapelou REACH.

Hudba ECLIPSE je stylově melodickým hard rockem, kapela je relativně nová na scéně, plná ambicí a energie. Nejde však o žádný revival a není to ani žádná nostalgie.

Kapelu tvoří
Magnus Ulfstedt - basa
RobbaN Bäck - bicí
Magnus Henriksson - sólovka
Erik Mårtensson - zpěv & kytara

 

27.9.2015 BREAKDOWN OF SANITY

Nova-chmelnice-breakdownofsanity

Změna klubu! Švýcaři Breakdown Of Sanity zahrají v Nové Chmelnici!
Breakdown Of Sanity (CH), Clawerfield (CH) + VITJA (DE)
27. 9. 2015 od 20:00
Klub Nová Chmelnice (Koněvova 219, Praha 3)
Koncert metalcorových Breakdown of Sanity a Clawerfield se z technických důvodů přesunuje do klubu Nová Chmelnice. Večer otevře německá kapela VITJA. Původní support Dream On, Dreamer pro nemoc zpěváka zrušil celé turné.
Osm let fungující Breakdown Of Sanity debutovali v roce 2009 albem The Last Sunset. Jasnější definici svého zvuku ale představili až na druhé desce Mirrors. Na třetí a zatím poslední desce Perception z roku 2013 sice ubrali na rychlosti a přidali víc melodických pasáží, avšak mohutný drive, silné emoce a precizní breakdowny zůstaly na svém místě.
Na evropském turné jedou Breakdown Of Sanity spolu se svými djent/metalcorovými krajany Clawerfield.
Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Vstupenky na koncert v Nové Chmelnici jsou k dispozici ve všech běžných předprodejních sítích. Více informací najdete na webu pořadatelské agentury www.obscure.cz.
FB event:
https://www.facebook.com/events/922280394484915/
Další související linky:
https://www.facebook.com/breakdownofsanity
https://www.facebook.com/clawerfield
https://www.exit-us.com
www.obscure.cz

 

 

 

 

 

29.9.2015  JEFF SCOTT SOTO(USA)

!!!!POZOR KONCERT PŘELOŽEN NA DUBEN !!!!

soto

Live im The Vertigo Tour 2015
29.9.2015.20.00 - PRAHA – Nová Chmelnice, Koněvova 219
Vstupné 450, - Kč

JEFF SCOTT SOTO - pěvecký titán a jeden z nejvýraznějších hlasů současné světové hardrockové scény přijíždí koncertovat do Prahy! Bude to v rámci evropského turné k letošnímu solovému albu Inside The Vertigo. Americký zpěvák Soto disponuje širokou škálou výrazů, nádhernou a originální barvou hlasu i úžasnou technikou. Soto je znám svoji hyperaktivitou a během tří dekád prošel celou řadou významných skupin a projektů v žánrech hard rocku, metalu a AOR.
Ve věku pouhých osmnácti let se JSS objevil v prvním profesionálním angažmá u kytarového virtuoza Yngwie Malmsteena. Další pěvecké ostruhy postupně získával u
Axela Rudi Pella, švédských Talisman a W.E.T., SoulSirkus (Donati, Schon, Mendoza, Soto), působil i ve slavné americké kapele Journey. V minulém roce pak Soto doslova exceloval před českým publikem ve svých partech v muzikálu Transsiberian Orchestra a premiérově vystoupil i na samostatných koncertech v Plzni a v Olomouci.
Soto vydává i svá solová alba, má jich na kontě již 6 včetně letošního Inside The Vertigo. Koncertní setlist turné bude obsahovat písně ze Sotova působení od výše uvedených kapel a materiál z jeho novinky i ostatních solových desek.
Sotův band se představí ve složení Jorge Salan(kytara), David Z Rock(basa), Edu Cominato(bicí) a BJ(klávesy).

Info a vstupenky - ag.Ozzy a potkan-tel.603 531 943,e-mail:ozzyapotkan@seznam.cz, www.ozzyapotkan.cz
Předprodej vstupenek též v sítích www.ticketpro.cz, www.ticketstream.cz, www.ticket-art.cz a www.ticketportal.cz, www.eventim.cz